Výživový poradce a osobní trenér Martin Jungmann

Jsem certifikovaný osobní trenér a výživový poradce s lidským přístupem. Pomáhám lidem a učím je, jak správně jíst, správně cvičit, aby byli zdraví, měli plno energie, získali vysněnou postavu a žili život šťastně a na plno.

Osobní trenér, výživový poradce Martin Jungmann
V oblasti výživy jsem prošel několika kurzy od uznávaného odborníka na výživu Mgr. Martina Jelínka. V oblasti cvičení jsem absolvoval akreditovaný kurz “Instruktor fitness” ve Fit Praha pod vedením Aleše Vítka a kurz “B3” – BASIC – BODY- BUILD pod vedením Dany Blaževičové. Rád vám pomohu s nastavením jídelníčku nebo tréninku. Neváhejte se na mě obrátit.

Moje zkušenosti

Více než 8 let pomáhám lidem jako výživový poradce.

Cvičení  a správnému stravování se věnuji od svých 16 let. Celkem tedy 13 let.

Více než 5 let pomáhám lidem jako osobní trenér.

Sledujte mě na

S čím vám mohu pomoci?

Chcete zhubnout?

Chcete nabrat svaly a zlepšit sílu?

Chcete se dostat do kondice?

Bolí vás záda a chcete se těchto problému zbavit a nebo jim předcházet?

Potřebujete pomoci se sestavením jídelníčku?

Chcete parťáka na cvičení, který na vás dohlédne, abyste cvičili správně a efektivně?

Mám pro vás odpovědi na všechny tyto otázky

Kde působím jako osobní trenér a výživový poradce?

Jako osobní trenér působím v Liberci v Power Fitness. Výživové poradenství poskytuji v rámci celého Česka a Slovenska on-line. Kompletní ceník mnou poskytovaných služeb najdete zde.

Prostory Power Fitness Liberec

Co můžete očekávat od spolupráce?

Dlouhodobě udržitelné výsledky v přeměně postavy bez JOJO efektů, kterých lze naturálně (bez dopingu) dosáhnout s ohledem na vaše cíle, požadavky a možnosti.

Úsporu času, peněz, úsilí díky optimalizaci tréninkového, stravovacího a suplementačního plánu.

Podporu a motivaci po celou dobu naší spolupráce.

Proč se mnou spolupracovat?

Svoji práci dělám dělám na full time job. Mám tedy více času se vám časově přizpůsobit.

Mám dlouholeté zkušenosti z oblasti výživy a cvičení.

Rukama mi prošly stovky spokojených klientů.

Neustále se vzdělávám a snažím se posouvat svoje vědomosti kupředu.

Reference mých klientů

Na základě 23 hodnocení
Jan Trnka
Jan Trnka
2022-12-21
Po vážném úrazu jsem hledal možnost, jak s pomocí nějakého zkušeného trenéra začít cvičit a tím, v rámci rehabilitace, celkově zlepšit svůj stav. Martin byl zcela určitě skvělou volbou. Tréninky, které jsou sestaveny přímo pro potřeby klienta, probíhají v uvolněné atmosféře a to se cvičí samo 🙂. Po 10 měsících se můj stav, s Martinovou pomocí, velice zlepšil a já si tak dneska můžu dovolit věci, o kterých se mi na začátku jen zdálo. Martina tedy můžu s radostí doporučit. Profesionální přístup, uvolněná atmosféra a další rady během cvičení - určitě budete spokojení 👍
Jan Tichý
Jan Tichý
2022-11-27
Jsem naprosto spokojen. Domluvili jsme si tréninky cca a 3 msíce, a za tu dobu jsmedali dohromady všechny svaly, co jsem měl ochablé. S Martinem je skvělá domluva, všechno vysvětlil. Cíle které jsem si stanovil jsme splnily. Za tu dobu jsem schodil cca 7 Kg a nabral u toho svaly. Jídelníček, co mi Martin poskládal je pestrý a chutný, snadný na uvaření i na dostupnost surovin. Můžu jenom doporučit.
Dudan
Dudan
2022-11-19
Martin je určitě skvělá volba, ať už s cvičením začínáte nebo jste zkušenější jedinec. Tréninky na míru jednotlivce. Můžu jenom doporučit 💪🏻
Jaroslav Tomášek
Jaroslav Tomášek
2022-04-12
S Martinem je skvělá spolupráce a vše perfektně vysvětlí. Dostal jsem velmi rozsáhlý a dobře napsaný jídelníček, a společně s tréninky od Martina jsem dosáhl velmi rychle svých výsledků. Zcela doporučuji.
Martin Bartos
Martin Bartos
2022-04-08
Martin je člověk, který mi pomohl najít cestu zpět.Od prvního kontaktu až po dnešní den jsem absolutně spokojen. Sestavení jídelníčku na míru,(v mém případě bez masa), který zafungoval neuvěřitelně. Kdykoliv mám na něj otázku je připraven ji se mnou probrat. Navic ma pochopeni pro občasné porušení pravidel(když je chuť na pivo).Martas, jsem rád, že jsem ti v Únoru napsal a hlavně za to, že jsi byl ochotný do toho se mnou jít i přes takovou dálku. P.S.-Děkuju ti a abych nezapomněl-v Srpnu dáváme spolu trénink (nohy- důvod znáš ) a pak skočíme na Protein.
Roman Jiskra
Roman Jiskra
2021-10-28
Výborný trenér, který pomůže nejen s tréninkem, ale také s jídelníčkem.
Tereza Relton
Tereza Relton
2021-06-06
Úžasný, sympatický trenér, který bere v potaz všechny indispozice a poradí si i se zdravotními omezeními :))
Rada Beru
Rada Beru
2021-04-25
Pokud je mezi vámi někdo, kdo už nějakou dobu přemýšlí nad tím, že by začal cvičit, ale stydí se, tak právě pro vás je Martin ten pravý. Je to trenér, který zná a umí, a navíc je úplně “normální”. Takže seberte odvahu a jděte do toho! Na tréninky s Martinem se budete těšit, a o to přeci jde především. 😎
Štěpán Čech
Štěpán Čech
2020-12-13
Martin je velký profesionál a současně i super člověk se kterým se vyplatí začít cvičit. Vše skvěle vysvětlí, pomůže, pokud vás někde něco "tahá" a ještě si skvěle pokecáte a něco se dozvíte. Jeho individuální přístup my vyhovuje a už bych neměnil. Všem vřele doporučuji!

Jakub Macháček

Jakub Macháček

Určitě bych Vám neradil “šetřit“ na svém zdraví. Možná člověk ušetří pár stovek měsíčně, ale časem tělo ukáže, že to není dobře v podobě nějaké nemoci a člověk poté za léky dá spoustu “ušetřených“ peněz. Rozhodně nelituji peněz, které jsem za to utratil. Jelikož změna jídelníčku = změna životního stylu a rozhodně ne k horšímu.

Jakub Macháček

Veronika Růžičková

Změnu ve svém jídelníčku již neberu jako dietu, která jednou skončí a já se budu moct zase „nadlábnout“, ale změnu mého životního stylu. Spolupráci s Martinem vřele doporučuji. Mně osobně nejvíce zaujal svým osobním přístupem, sympatickým jednáním, okamžitou reakcí na mé problémy a hlavně jsem se před ním nestyděla mluvit o své váze a o tom jak jsem na tom byla předtím.

Jakub Macháček

Aleš Valášek

Obával jsem se, že správný jídelníček bude obsahovat pouze samé drahé a exkluzivní potraviny, ale opak byl pravdou. Začal jsem si sám vařit. Hlady jsem nikdy netrpěl, naopak jím víc jak před tím a za potraviny neskutečně ušetřím.

Jakub Macháček

Lucie Matzkeová

Martin mě naučil, jak vařit efektivně, abych nestrávila v kuchyni spoustu času. Naučil mě, jak kombinovat správné potraviny tak, abych neměla hlad a nevařila jen zeleninu, která sama zdravé stravování nespasí. Naučil mě „fígle“, aby mě nepřepadaly chutě na sladké a ještě spoustu dalšího. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a objednala se na první konzultaci, žije se mi teď mnohem lehčeji.

Chcete se mnou začít spolupracovat?

Neváhejte mi napsat nebo zavolat. V rámci služeb osobního trénera a výživového poradce se pro Vás pokusím najít volný termín. Případně Vám řeknu jaká by byla čekací lhůta (mívám velmi často plné termíny). Jídelníčky na míru je možné objednávat neustále.

Telefon: +420 702 005 652 (můžete volat i na Whatsapp)

Email: [email protected]

Kontaktní formulář

  Jméno a příjmení:*

  Email:*

  Telefon:

  Dotaz:

  Obchodní podmínky>>

  *povinné vyplnit

  Sestavuji jídelníčky na míru

  Sestavuji dlouhodobě udržitelné jídelníčky (hubnoucí, nabírací, udržovací jídelníčky), ale i rychlejší redukčí diety. Jsem propagátor a specialista na hubnutí pomocí sacharidových vln. Při sestavování jídelníčku přihlížím k vašim specifickým chuťovým požadavkům a případným alergiím na různé potraviny. Dokáži sestavit i vegetariánský jídelníček.

  Co získáte objednávkou jídelníčku?

  Detailní rozpis jídel

  E-kuchařku

  1 měsíc podpory

  Moje cesta, jak to všechno začalo?

  Moje cesta za zdravým životním stylem začala v roce 2009 v 2. ročníku na střední škole (SPŠSE A VOŠ LIBEREC), kde jsem se aktivně začal věnovat fitness. Do té doby jsem si jen občas zahrál fotbal, chodil na výlety, ale hlavně seděl u PC a hrál počítačové hry. Žádný velký sportovec jsem tehdy nebyl.

  Hlavním hnacím motorem, proč jsem začal cvičit, byla touha lépe vypadat a být silnější. Už jako malému se mi líbily filmy typu Rambo, Terminátor a Komando, kde vystupovali chlapi s vypracovanými svaly a kde testosteron „stříkal“ proudem.

  První spouštěcí moment, který mě donutil se do všeho pustit, se přihodil na jedné z hodin tělesné výchovy. Měli jsme tenkrát vyskočit na hrazdu a udělat tolik shybů, kolik jsme jen dokázali. Teď určitě čekáte, jaké napíšu číslo? No úplná nula to nebyla, ale i ty dva shyby co jsem dal, byla před některými spolužáky velká potupa (nebyl jsem sám). Udělal jsem rozhodnutí, že se tohle již nikdy nebude opakovat.

  Na řadu přišlo pravidelné cvičení a později i zájem o stravu, potravní doplňky a vše co se kolem těchto věcí točí. Celou střední školu jsem byl samouk, četl jsem články na internetu, knihy, kulturistické časopisy, zkrátka sbíral informace, kde se dalo. Informace a postupy, které jsem na sebe aplikoval, sice měly výsledky (z 64 kg jsem nabral během 2 let na 80 kg), ale já jsem chtěl vědět více a informace mít v uceleném kontextu.

  Než jsem se rozhodl udělat si nějaký kurz, uběhl další rok a půl. V té době jsem chodil do zaměstnání a na cvičení už nebylo tolik času, jako na střední škole (chodil jsem cvičit velice nepravidelně…já vím výmluvy). Moje pracně vybudovaná svalová hmota z větší části spadla a celková váha taky (tehdy jsem měl něco kolem 70 kg).

  Kdy jsem se stal výživovým poradce a osobním trenérem?

  Psal se rok 2014, v té době jsem přemýšlel co se sebou. Zaměstnání mě nebavilo (po střední škole jsem skončil jako prodejce elektroniky) a vysokou školu jsem v té době vnímal jako ztrátu času. Znovu jsem se vrátil k myšlence, s kterou jsem si pohrával na střední škole, stát se výživovým poradcem a osobním trenérem. Rozhodl jsem tedy konečně absolvovat kurz. Zvolil jsem  6-ti měsíční kurz Poradce pro výživu a suplementaci pod vedením Mgr. Martina Jelínka (kurzy ATAC). Byla to velmi dobrá investice, konečně jsem získal ucelený pohled na oblast výživy a člověka z pohledu, jak západních věd, tak i východního učení (indická ajurvéda, tradiční čínská medicína).V roce 2018 jsem se rozhodl rozšířit si působnost i jako osobní trenér a začít pomáhat lidem v oblasti cvičení a pohybu více veřejně (do té doby jsem trénoval hlavně kamarády a své dobré klienty, kterým jsem dříve dělal jídelníček). Rozhodl jsem se absolvovat akreditovaný kurz  „Instruktor fitness“ ve Fit Praha pod vedením Aleše Vítka.  Nyní působím i jako osobní trenér v Liberci v Power Fitness. Za svou cestu jsem si zvolil celoživotní vzdělávání v oblastní zdravého životního stylu. Pokud chcete, rád Vám budu na této cestě  průvodcem. Společně můžeme dosáhnout vašich cílů.

  Moje proměny

  Martin Jungmann - Seminář s Jonášem Petříkem - dřep a benchpress

  Certifikáty a kurzy

  • Kurz „Poradce pro výživu a suplementaci“ (2014) – Kurzy ATAC – Lektor Mgr. Martin Jelínek
  • Školení „Výživové poradenství v praxi“ (2014) – Kurzy ATAC – Lektor Mgr. Martin Jelínek
  • Kurz B3 (basic, body, build) (2015) – základy správného protahování a cvičení – Lektor Dana Blaževičová (fyzioterapeut)
  • Školení „Moderní sportovní výživa aneb v praxi je všechno jinak“ (2016) – Zdravě  pro vás
  • Školení „Výživa při cukrovce“ (2017)  – Kurzy ATAC – Lektor Mgr. Martin Jelínek
  • Akreditovaný kurz „Instruktor fitness“ (2018) – Fit Praha – lektor Aleš Vítek
  • Kurz Low Carb Diety (2018) – Kurzy ATAC – Lektor Mgr. Martin Jelínek
  • Seminář s Jonášem Petříkem – dřep, mrtvý tah, benchpress – 2018
  • Seminář Překonání vlastního stínu (2019) – Adam Česlík, Performance Lifestyle
  • Seminář Překonání vlastního osudu (2019) – Adam Česlík, Performance Lifestyle
  • Seminář Moderní trendy v psychické optimalizaci (2020) – Adam Česlík, Performance Lifestyle
  • Webinář Dosáhni naturálního maxima – výživa a suplementace  – Institut Moderní Výživy (lektoři Ing- Lukáš Roubík, Miroslav Šindelář) – 2021
  • Webinář Dosáhni naturálního maxima – trénink  – Institut Moderní Výživy (lektoři Ing- Lukáš Roubík, Miroslav Šindelář) – 2021

   

  Martin Jungmann - výživový poradce a osobní trenér - webinář dosáhni naturálního maxima trénink
  Martin Jungmann - výživový poradce a osobní trenér - webinář dosáhni naturálního maxima strava
  0
   0
   Košík
   Váš košík je prázdnýZpátky k nákupu