fbpx

Nechte si sestavit jídelníček na míru od profesionála!

– Zkušenosti (roky) jako výživový poradce 6+

– Zkušenosti (roky) s posilováním 10+

– Zkušenosti (roky) s trénováním klientů 4+

 

Martin Jungmann – výživový poradce a osobní trenér

Jsem certifikovaný osobní trenér a výživový poradce s lidským přístupem. V oblasti výživy jsem prošel několika kurzy od uznávaného odborníka na výživu Mgr. Martina Jelínka. V oblasti cvičení jsem absolvoval akreditovaný kurz “Instruktor fitness” ve Fit Praha pod vedením Aleše Vítka a kurz “B3” – BASIC – BODY- BUILD pod vedením Dany Blaževičové. Kromě bodybuildingu a poradenství ve výživě se ve volném čase věnuji četbě knih hlavně zaměřených na osobní rozvoj, dále mě také velmi baví vaření.

Základem úspěšné změny postavy je dlouhodobé dodržování správného jídelníčku. Krátkodobé diety většinou mají jen krátkodobé výsledky. Zaměřte se na stravování, které dokážete dlouhodobě udržet, jen tak budete celý život spokojení se svým tělem. Nechte si sestavit jídelníček na míru přímo ode mě.

*cena 2490,-

*vztahuje se na službu “Jídelníček na míru on-line + 1 měsíc vedení”

Pro koho vyhotovuji jídelníčky na míru?

Jídelníčky na míru vyhotovuji pro:

 • muže a ženy
 • mladistvé
 • sportovce i nesportovce
 • S diabetiky 2. stupně spolupracuji pouze v součinnosti s diabetologem či praktickým lékařem, při endokrinologickém onemocnění vyžaduji současnou hormonální léčbu.

Jídelníčky na míru nevyhotovuji pro:

 • diabetiky 1. stupně
 • vegetariány a vegany
 • děti do 15-ti let (po domluvě s rodiči je možné)
 • osoby s ledvinovým, žlučníkovým, jaterním a jiným onemocněním vyžadující přísný nutriční režim
 • osoby trpící některou z forem poruchu příjmů potravy

Typy jídelníčků na míru:

 • objemové (pro nabírání svalové hmoty)
 • redukční (na hubnutí)
 • pro udržení a zlepšení zdraví

Jak jídelníček na míru vypadá?

 • U každého chodu 5 – 20 variant různých jídel – nemusíte jíst na co zrovna nemáte chuť
 • Jídelníček obsahuje rozmanité snídaně,  svačiny, obědy a večeře z potravin dostupných na českém trhu.
 • Jídelníček bude uzpůsoben vašemu dennímu režimu a chutím. Potraviny, které vám nechutnají, máte na ně intoleranci či alergii, ve stravovacím plánu nebudou.
 • Dostanete návrh případné nutné suplementace při zjištěném nutričním deficitu (zejména se jedná o vitaminy či minerály).
 • Vypracuji pro Vás  vzorový jídelníček na 7 dní vč. receptů abyste si udělali představu o tom, jak má vypadat Váš ideální jídelníček.
 • K jídelníčku dostanete e-kuchařku, takže budete přesně vědět, jak si jídla připravovat.

 

VÍCE INFORMACÍ O JÍDELNÍČKU

Délka vedení: 1 měsíc (4 týdny)

Kdy jídelníček obdržíte: Do 14 dnů od uhrazení služby (většinou zasílám do týdne).

S jídelníčkem na míru získáte:

 • Vypočítaný rámcový jídelníček na míru (různé varianty jídel vč. gramáží  a energetické hodnoty).
 • U každého chodu 5 – 20 variant různých jídel
 • 1x vzorový jídelníček na 7 dní vč. receptů.
 • Jídelníček obsahuje rozmanité snídaně,  svačiny, obědy a večeře z potravin dostupných na českém trhu.
 • Jídelníček bude uzpůsoben vašemu dennímu režimu a chutím. Potraviny, které vám nechutnají, máte na ně intoleranci či alergii, ve stravovacím plánu nebudou.
 • Návrh případné nutné suplementace při zjištěném deficitu (zejména se jedná o vitaminy či minerály).
 • Elektronickou a v případě závažných potíží i telefonickou podporu po dobu 1 měsíce (pravidelné kontroly po e-mailu)
 • V rámci měsíce budou v ceně zahrnuty i drobné úpravy v jídelníčku (ubírání připadně přidávání gramáže potravin u jednotlivývh jídel, nahrazení nevyhovujících potravin vyhovujícími). Pokud by bylo nutné jídelníček z větší části přepracovat, bude tato služba indiviválně naceněna nad rámec ceny jídelníčku.
 • 1 kontrolní schůzka on-line v délce 15 – 30 minut (na konci měsíce).

Jídelníček bude fungovat 2 – 3 měsíce v závislosti na Vašem pokroku. Poté bude potřeba ho upravit (cena se odvíjí dle platného ceníku viz. služba “Úprava jídelníčku na míru“).

Co předchází vypracování jídelníčku: 

 • Dopředu mi vyplníte zaslaný dotazník vč. záznamu stravování za posledních 5 dní. Pokud nebudete mít záznam stravování, tak stačí do dotazníku napsat Vaše nejčastější varianty jídel. Dále je dobré (pokud máte) přinést výsledky biochemického rozboru krve (lze si vyžádat i preventivně). Zajímá mne především stav hladiny glukózy v krvi, jednotlivé části cholesterolu a trygliceridy. Kdo má problémy se štítnou žlázou, může mi poslat i tyto výsledky.
 • Na Vaše záznamy se důkladně podívám a poté se sejdeme na vstupní konzultaci (on-line, telefonicky), kde si od vás ještě vyzjistím případné nejasnosti a dohodneme se na konkrétním řešení, které je vhodné přímo pro Vás. Na konzultaci si vyhraďte cca 30 minut.
 • Poté Vám do 2 týdnů pošlu na mail vyhotovený jídelníček, zavolám Vám, společně si jídelníček projdeme a vysvětlím Vám případné nejasnosti.
 • Dále spolu budeme po dobu 1 měsíce (4 týdnů) zůstávat každý týden v pravidelném kontaktu. Budetem mi zasílat Vaše tělesné míry a váhu a na základě výsledků budeme váš jídelníček případně upravovat. Na konci měsíce zhodnotíme dosažené výsledky a Vy se rozhodnete, jestli se mnou chcete i nadále spolupracovat.

Jídelníček na míru je sestaven z běžně dostupných surovin, které seženete v každém marketu. Nemusíte kupovat (až na vyjímky), žádné speciální potraviny.

Preference a předpoklady, ze kterých při sestavení jídelníčku vycházím, mám ověřené na stovkách klientů a na sobě.

 

cena 2490,-

*vztahuje se na službu “Jídelníček na míru on-line + 1 měsíc vedení”

Mám dotaz?

Nejste-li si jistí, zda Vám bude jídelníček vyhovat nebo chcete-li se na něco zeptat, využijte k tomuto účelu chatovací okénko v pravém dolním rohu, kontaktní formulář níže nebo mi rovnou zavolejte. Určitě najdeme společnou cestu právě pro Vás.

  Jméno a příjmení:*

  Email:*

  Telefon:

  Dotaz:

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

  *povinné vyplnit

  Co všechno získám?

  E-kuchařku

  jídelníček na míru

  1 měsíc podpory

  Často kladené dotazy

  Jak probíhají konzultace?

  Konzultace probíhají prostřednictvím soukromých zpráv na sociální síti Facebook, WhatsApp nebo emailu. Úvodní konzultace se uskuteční po telefonu nebo video hovoru.

  Délka konzultací je 1 měsíc a lze je prodloužit o libovolný počet měsíců dle platného ceníku.

  Jak se provádí platba?

  Platba se provádí předem, převodem na bankovní účet. Po přijetí platby obdržíte potvrzovací e-mail.

  Kdy a jak jídelníček obdržím?

  Jídelníček včetně všech příloh (kuchařka, e-book, treninkový plán) obdržíte do 14ti pracovních dnů (většinou zasílám do týdne) na e-mail.

  Jak dlouho jídelníček funguje?

  Jídelníček funguje do doby, dokud výrazně nezměníte svou postavu nebo pohybovou aktivitu. Většinou se jedná o 2 – 3 měsíce. Po této době jídelníček upravuji. Pokud máte předplacené měsíční vedení, upravuji jídelníčky do určité míry i v rámci tohoto vedení.

  Je možné sestavit jídelníček na noční směny?

  Jídelníček lze uzpůsobit na noční směny. Po vyplnění dotazníku se spojíme a domluvíme se na konkrétním řešení.

  Je zcela zaručené, že po redukčním jídelníčku zhubnu, objemovém přiberu?

  NE. Ať už je Váš cíl naprosto jakýkoli, strava nikdy není jediným faktorem který Vaši cestu ovlivní. Pokud budete mít „dokonalý“ jídelníček, ale spát 2 hodiny denně, nikdy svých cílů nedosáhnete. Jednoduše řečeno – strava je velice důležitá, ale nezáleží jen na ní. Jistotu 100% úspěchu Vám nemůže dát ŽÁDNÝ  poradce.

  Reference mých klientů

  Veronika Kadlecová

  „MOJÍ VELKOU MOTIVACÍ BYLO ZHUBNOUT DO SVATEBNÍCH ŠATŮ“

  Ahoj, já jsem Veronika Kadlecová a pracuji jako prodavačka a u toho studuji VŠ.
  Než jsem se setkala s Martinem, tak jsem stravu moc neřešila. Pracuji na 12ti hodinové směny a do toho se ve volném čase věnuji škole a psům. Zápasím s časem, tak jsem vařila jídla, která jsem si mohla ohřívat pár dní, nebo jsem to občas řešila polotovary.

  Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů, když jsem zkoušela diety sama, tak se mi nedařilo. Měla jsem hlad a brzy jsem to vzdávala. Oslovila jsem Martina, který mi sestavil jídelníček, celý plán mi skvěle vysvětlil.

  Spolupracujeme spolu zhruba 6 měsíců a nyní mám dole již 13kg (začátek spolupráce 18.2.2015). Na rady Martina jsem začala chodit do práce pěšky, cítím se skvěle a do kopců už se nezadýchávám. Netrápí mě chutě, nafouklé břicho, pocit hladu. Změnu ve svém jídelníčku již neberu jako dietu, která jednou skončí a já se budu moct zase „nadlábnout“, ale změnu mého životního stylu. Mám před sebou ještě kus práce, ale každý týden vidím nové a nové výsledky.

  Spolupráci s Martinem vřele doporučuji. Mně osobně nejvíce zaujal svým osobním přístupem, sympatickým jednáním, okamžitou reakcí na mé problémy a hlavně jsem se před ním nestyděla mluvit o své váze a o tom jak jsem na tom byla předtím. Takže pokud toužíte zhubnout, poradit se stravováním nebo se chcete „jen“ cítit lépe, tak Martina neváhejte oslovit.

  „MYSLELA JSEM SI, ŽE NEPOTŘEBUJI MOC ZHUBNOUT“

  Rozhodla jsem se kontaktovat Martina poté, co jsem objevila na internetu náhodou jeho stránky, ke kterým jsem se každý den stále dokola a dokola vracela, pročítala články a rady, ale stále nevěděla co se sebou. Když jsem totiž chtěla svou stravu přesměrovat do zdravé dráhy, zjistila jsem, že jím stále jen zeleninu a jogurty.

  Měla jsem hlad i zažívací potíže a rychle jsem tyhle svoje snahy vzdávala. Oslovila jsem Martina s tím, že bych chtěla poradit, jak se naučit zdravě stravovat a domluvili jsme se i na váhovém úbytku (což by mělo jít ruku v ruce).

  Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout. Teď po absolvování programu s Martinem v roli poradce musím říct, že jsem se spletla. Nejen, že jsem potřebovala zhubnout, ale hlavně jsem se potřebovala cítit přesně takhle bezvadně. Mám sama skvělý pocit z úbytku centimetrů, skvělý pocit mám ale i díky reakcím okolí a partnera, který mi teď neustále říká, jak mi to sluší. A to se poslouchá moc hezky.

  Martin mě naučil, jak vařit efektivně, abych nestrávila v kuchyni spoustu času. Naučil mě, jak kombinovat správné potraviny tak, abych neměla hlad a nevařila jen zeleninu, která sama zdravé stravování nespasí. Naučil mě „fígle“, aby mě nepřepadaly chutě na sladké a ještě spoustu dalšího. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a objednala se na první konzultaci, žije se mi teď mnohem lehčeji.

  Chtěla bych tímto Martinovi moc poděkovat za spolupráci, která ale i po absolvování tříměsíčního programu stále nekončí…

  Lucie Matzkeová

  Aleš Valášek

  „PŘEKVAPILO MĚ, ŽE NA KONCI KAŽDÉHO MĚSÍCE BYLY VIDĚT MARKANTNÍ POKROKY A FYZICKÉ ZMĚNY POSTAVY“

  Na cvičení jsem neměl nikdy čas a bylo to na mé postavě čím dál tím víc vidět. Cvičil jsem 2,5 roku sám a nikam to nevedlo. Často jsem slýchal od přátel, že pouhé cvičení nestačí a že klíčem k úspěchu je ze 70 % správná strava, a tak jsem v prosinci 2016 kontaktoval trenéra Patrika Krause, který mi doporučil také výživového poradce Martina Jungmanna. Martin mi sestavil jídelníček na míru a s Patrikem jsme začali cvičit úplně jinak, než jsem byl zvyklý.

  Obával jsem se, že správný jídelníček bude obsahovat pouze samé drahé a exkluzivní potraviny, ale opak byl pravdou. Začal jsem si sám vařit. Hlady jsem nikdy netrpěl, naopak jím víc jak před tím a za potraviny neskutečně ušetřím. S Patrikem jsme po konzultaci zařadili cardio, HIIT cardio a strečink před a po každém tréninku, protože moje svaly byly velmi zkrácené. Mám pevnou vůli, sním cokoliv a poslouchám Martina i Patrika na 100% a dělám a jím to, co mi poradí, protože by jinak celá snaha a práce neměly smysl. Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy. Dnes už na tréninku dobíjím energii a i když jsou fyzicky náročné, tak se po každém tréninku cítím skvěle. Zlepšila se mi také pohyblivost.

  Dnes po 4 měsících spolupráce, jsem velice spokojený. Fyzických změn si všimli i lidé z mého okolí, cítím se skvěle, zvedlo se mi sebevědomí a už se nestydím sundat si triko a jít si zaplavat do bazénu 🙂. S oběma spolupracuji dál. Vědí, co dělají, a pokud se chcete změnit, tak Vám Patrika a Martina můžu vřele doporučit! … a pamatujte, že správné stravování a kvalitní trénink jsou nutné, pokud chcete dosáhnout nějaké změny postavy.

  Objednávka jídelníčku na míru

  *cena 2490,-

  *vztahuje se na službu “Jídelníček na míru on-line + 1 měsíc vedení”

   Typ služby

   Zvolte typ spolupráce

   Základní informace

   Typ jídelníčku*


   Pohlaví*

   Jméno a příjmení:*

   Věk:*

   Hmotnost*

   Výška*

   Zaměstnání*

   Pohyb

   Frekvence pohybu*

   Délka pohybu*

   Typ pohybu

   Strava a zdravotní stav

   Dosavadní stravování*

   Omezení

   Alergie

   Jaké potraviny v jídelníčku nechcete?

   Užíváte doplňky stravy?

   Pitný režim*

   Na kolik jídel denně chcete postavit nový jídelníček?*

   Tělesná kompozice a doplňující informace

   Přiložte své bioimpedanční měření (InBody, Tanita...) nebo fotografie postavy

   Fotografie nebo měření InBody jsou potřebné pro sestavení jídelníčku – bez jedné z těchto informací NENÍ MOŽNÉ jídelníček sestavit. V případě studu můžete poslat fotografie bez obličeje.

   Nahrát fotografie postavy*

   Poznámka: Vaše fotografie NEBUDOU nikdy sdíleny ani zveřejněny. Mají pouze informativní charakter pro stanovení podkožního tuku a aktivní hmoty! Díky této informaci jsem schopen jídelníček sestavit výrazně přesněji.

   Nahrát bioimpedanční měření (nepovinné)

   Poznámka: Vaše měření InBody NEBUDE nikdy sdíleno ani zveřejněno. Má pouze informativní charakter pro stanovení podkožního tuku a aktivní hmoty! Díky této informaci jsem schopen jídelníček sestavit výrazně přesněji.

   Nahrát výsledky biochemického rozboru krve/hormonů štítné žlázy(nepovinné)

   Doplňující informace (životní příběh nebo jakákoli informace, kterou bych měl vědět)

   Fakturační údaje

   Jméno a příjmení:*

   Telefon:*

   Email:*

   Ulice a č.p:*

   Město:*

   PSČ:*

   Souhlasím s obchodními podmínkami*

   *povinné vyplnit