fbpx

Reference

Vrátil mi chuť se sebou něco dělat a nevzdat to.

Nějakou dobu jsem už cvičil, dřel jsem, ale kýžené výsledky se nedostavovaly, takže jsem se na to vykašlal. Přes kamaráda jsem poznal Martina a ten mi pomohl jít po nové cestě. Jeho tréninky a vědomosti o výživě mě konečně začaly posouvat. Vrátil mi chuť se sebou něco dělat a nevzdat to. Jestli hledáte trenéra, který bude k něčemu, oslovte Martina. Dá vám zabrat, ale máte ze sebe skvělý pocit. Je vstřícný, přátelský, je s ním sranda, sestaví jídelníček na míru a umí skvěle motivovat a podpořit. Zároveň oceňuji jeho zápal do dalšího vzdělávání a zkoušení nových metod, takže můžu jedině doporučit!

Michal Unar

Eliška Tichá

“Má spousty pochopení a vše se s ním dá domluvit dle potřeby

Dlouho jsem přemýšlela o fitness trenérovi. Styděla jsem se jít sama do fitka a cvičit bez speciálního dohledu. Na internetových stránkách jsem objevila Martina,který se zdál být sympatický. Vzhledem k mým směnam byl i časově flexibilní, má spousty pochopení a vše se s ním dá domluvit dle potřeby. Martin ukáže vše potřebné do začátku, správné cviky a držení těla. Poradí a v případě zájmu sestaví i jídelníček. Nejen že je Martin vstřícný, ale je i přátelský a snaží se, aby trénink člověka bavil.
Pravidelná analýza těla dokáže člověka namotivovat a hnát ho kupředu. Určitě nelituji,že jsem se rozhodla pro osobní trénink právě s Martinem a ani vy nebudete litovat.

Po čtyřiceti lekcích můžu říct, že jsem si nemohl vybrat lépe

K Martinovi jsem se přihlásil jako úplný nováček, který nikdy silově necvičil a poprvé jsem šel do fitka až na tuto první hodinu. Po čtyřiceti lekcích můžu říct, že jsem si nemohl vybrat lépe. Základem je individuální přístup, díky kterému Martin sestavuje lekce tak, aby mě to bavilo a posouval jsem se dál. Při cvičení mi ihned dává zpětnou vazbu, upravuje zátěž, zaměřujeme se i na partie, které bych jinak přeskočil při honbě za efektem, strečink nevyjímaje. A to všechno s kamarádským přístupem, díky čemuž je to (při pauzách) relax. Vyrýsoval jsem se, přibírám svalovou hmotu a naučil jsem se cvičit správně, takže bych mohl pokračovat i sám. S Martinem je to ale větší zábava, takže doporučuji lekce s ním, pokud začínáte, jako jsem začínal já, nebo chcete cvičit se sparing partnerem, kterého jeho práce baví.

Vojta Vávra

Ing. arch., MgA. Aleš Valášek

scénograf a výtvarník kostýmů,
architekt

„Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy.“

Na cvičení jsem neměl nikdy čas a bylo to na mé postavě čím dál tím víc vidět. Cvičil jsem 2,5 roku sám a nikam to nevedlo. Často jsem slýchal od přátel, že pouhé cvičení nestačí a že klíčem k úspěchu je ze 70 % správná strava, a tak jsem v prosinci 2016 kontaktoval trenéra Patrika Krause, který mi doporučil také výživového poradce Martina Jungmanna. Martin mi sestavil jídelníček na míru a s Patrikem jsme začali cvičit úplně jinak, než jsem byl zvyklý.

Obával jsem se, že správný jídelníček bude obsahovat pouze samé drahé a exkluzivní potraviny, ale opak byl pravdou. Začal jsem si sám vařit. Hlady jsem nikdy netrpěl, naopak jím víc jak před tím a za potraviny neskutečně ušetřím. S Patrikem jsme po konzultaci zařadili cardio, HIIT cardio a strečink před a po každém tréninku, protože moje svaly byly velmi zkrácené. Mám pevnou vůli, sním cokoliv a poslouchám Martina i Patrika na 100% a dělám a jím to, co mi poradí, protože by jinak celá snaha a práce neměly smysl. Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy. Dnes už na tréninku dobíjím energii a i když jsou fyzicky náročné, tak se po každém tréninku cítím skvěle. Zlepšila se mi také pohyblivost.

Dnes po 4 měsících spolupráce, jsem velice spokojený. Fyzických změn si všimli i lidé z mého okolí, cítím se skvěle, zvedlo se mi sebevědomí a už se nestydím sundat si triko a jít si zaplavat do bazénu 🙂. S oběma spolupracuji dál. Vědí, co dělají, a pokud se chcete změnit, tak Vám Patrika a Martina můžu vřele doporučit! … a pamatujte, že správné stravování a kvalitní trénink jsou nutné, pokud chcete dosáhnout nějaké změny postavy.

Průběžné Alešovi výsledky

„Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout.“

Rozhodla jsem se kontaktovat Martina poté, co jsem objevila na internetu náhodou jeho stránky, ke kterým jsem se každý den stále dokola a dokola vracela, pročítala články a rady, ale stále nevěděla co se sebou. Když jsem totiž chtěla svou stravu přesměrovat do zdravé dráhy, zjistila jsem, že jím stále jen zeleninu a jogurty.

Měla jsem hlad i zažívací potíže a rychle jsem tyhle svoje snahy vzdávala. Oslovila jsem Martina s tím, že bych chtěla poradit, jak se naučit zdravě stravovat a domluvili jsme se i na váhovém úbytku (což by mělo jít ruku v ruce).

Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout. Teď po absolvování programu s Martinem v roli poradce musím říct, že jsem se spletla. Nejen, že jsem potřebovala zhubnout, ale hlavně jsem se potřebovala cítit přesně takhle bezvadně. Mám sama skvělý pocit z úbytku centimetrů, skvělý pocit mám ale i díky reakcím okolí a partnera, který mi teď neustále říká, jak mi to sluší. A to se poslouchá moc hezky.

Martin mě naučil, jak vařit efektivně, abych nestrávila v kuchyni spoustu času. Naučil mě, jak kombinovat správné potraviny tak, abych neměla hlad a nevařila jen zeleninu, která sama zdravé stravování nespasí. Naučil mě „fígle“, aby mě nepřepadaly chutě na sladké a ještě spoustu dalšího. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a objednala se na první konzultaci, žije se mi teď mnohem lehčeji.

Chtěla bych tímto Martinovi moc poděkovat za spolupráci, která ale i po absolvování tříměsíčního programu stále nekončí…

Lucie Matzkeová

Veronika Kadlecová

„Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů.“

Ahoj, já jsem Veronika Kadlecová a pracuji jako prodavačka a u toho studuji VŠ.
Než jsem se setkala s Martinem Jungmannem, tak jsem stravu moc neřešila. Pracuji na 12ti hodinové směny a do toho se ve volném čase věnuji škole a psům. Zápasím s časem, tak jsem vařila jídla, která jsem si mohla ohřívat pár dní, nebo jsem to občas řešila polotovary.

Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů, když jsem zkoušela diety sama, tak se mi nedařilo. Měla jsem hlad a brzy jsem to vzdávala. Oslovila jsem Martina, který mi sestavil jídelníček, celý plán mi skvěle vysvětlil.

Spolupracujeme spolu zhruba 6 měsíců a nyní mám dole již 13kg (začátek spolupráce 18.2.2015). Na rady Martina jsem začala chodit do práce pěšky, cítím se skvěle a do kopců už se nezadýchávám. Netrápí mě chutě, nafouklé břicho, pocit hladu. Změnu ve svém jídelníčku již neberu jako dietu, která jednou skončí a já se budu moct zase „nadlábnout“, ale změnu mého životního stylu. Mám před sebou ještě kus práce, ale každý týden vidím nové a nové výsledky.

Spolupráci s Martinem vřele doporučuji. Mně osobně nejvíce zaujal svým osobním přístupem, sympatickým jednáním, okamžitou reakcí na mé problémy a hlavně jsem se před ním nestyděla mluvit o své váze a o tom jak jsem na tom byla předtím. Takže pokud toužíte zhubnout, poradit se stravováním nebo se chcete „jen“ cítit lépe, tak Martina neváhejte oslovit.