Reference a proměny klientů

Vynikající
Na základě 26 hodnocení
Kateřina Žitná
Kateřina Žitná
2023-09-08
Jsem moc ráda, že jsem si za osobního trenéra vybrala právě Martina. Je to sympaťák, který má vždy úsměv na tváři a tréninky s ním jsou moc fajn (i když občas dají zabrat :)). Nechala jsem si od něj sestavit i jídelníček na míru a s celkovými výsledky jsem moc spokojená :).
Ladislav Hoberlant
Ladislav Hoberlant
2023-08-06
Zuzana Ch.
Zuzana Ch.
2023-04-17
Díky Martinovi u mě nastal velký posun v mojí cestě za tím, cítit se po fyzické i psychické stránce mnohem lépe. Děkuji za všechno 😊
Jan Trnka
Jan Trnka
2022-12-21
Po vážném úrazu jsem hledal možnost, jak s pomocí nějakého zkušeného trenéra začít cvičit a tím, v rámci rehabilitace, celkově zlepšit svůj stav. Martin byl zcela určitě skvělou volbou. Tréninky, které jsou sestaveny přímo pro potřeby klienta, probíhají v uvolněné atmosféře a to se cvičí samo 🙂. Po 10 měsících se můj stav, s Martinovou pomocí, velice zlepšil a já si tak dneska můžu dovolit věci, o kterých se mi na začátku jen zdálo. Martina tedy můžu s radostí doporučit. Profesionální přístup, uvolněná atmosféra a další rady během cvičení - určitě budete spokojení 👍
Jan Tichý
Jan Tichý
2022-11-27
Jsem naprosto spokojen. Domluvili jsme si tréninky cca a 3 msíce, a za tu dobu jsmedali dohromady všechny svaly, co jsem měl ochablé. S Martinem je skvělá domluva, všechno vysvětlil. Cíle které jsem si stanovil jsme splnily. Za tu dobu jsem schodil cca 7 Kg a nabral u toho svaly. Jídelníček, co mi Martin poskládal je pestrý a chutný, snadný na uvaření i na dostupnost surovin. Můžu jenom doporučit.
Dudan
Dudan
2022-11-19
Martin je určitě skvělá volba, ať už s cvičením začínáte nebo jste zkušenější jedinec. Tréninky na míru jednotlivce. Můžu jenom doporučit 💪🏻
Jaroslav Tomášek
Jaroslav Tomášek
2022-04-12
S Martinem je skvělá spolupráce a vše perfektně vysvětlí. Dostal jsem velmi rozsáhlý a dobře napsaný jídelníček, a společně s tréninky od Martina jsem dosáhl velmi rychle svých výsledků. Zcela doporučuji.
Martin Bartos
Martin Bartos
2022-04-08
Martin je člověk, který mi pomohl najít cestu zpět.Od prvního kontaktu až po dnešní den jsem absolutně spokojen. Sestavení jídelníčku na míru,(v mém případě bez masa), který zafungoval neuvěřitelně. Kdykoliv mám na něj otázku je připraven ji se mnou probrat. Navic ma pochopeni pro občasné porušení pravidel(když je chuť na pivo).Martas, jsem rád, že jsem ti v Únoru napsal a hlavně za to, že jsi byl ochotný do toho se mnou jít i přes takovou dálku. P.S.-Děkuju ti a abych nezapomněl-v Srpnu dáváme spolu trénink (nohy- důvod znáš ) a pak skočíme na Protein.
Magdalena Boháčová
Magdalena Boháčová
2022-02-13
Roman Jiskra
Roman Jiskra
2021-10-28
Výborný trenér, který pomůže nejen s tréninkem, ale také s jídelníčkem.

Renáta Golebiowská

“Vždy mi byl velkou oporou při mém rozhodnutí zbavit se nadbytečných kilogramů”

Moc ráda bych poděkovala Martinovi. Je to úžasný mladý muž a skvělý odborník ve svém povolání. Vždy mi byl velkou oporou při mém rozhodnutí zbavit se nadbytečných kilogramů. Díky Martinovi se teď cítím velice dobře a jsem neskutečně šťastná.

Vrátil mi chuť se sebou něco dělat a nevzdat to.

Nějakou dobu jsem už cvičil, dřel jsem, ale kýžené výsledky se nedostavovaly, takže jsem se na to vykašlal. Přes kamaráda jsem poznal Martina a ten mi pomohl jít po nové cestě. Jeho tréninky a vědomosti o výživě mě konečně začaly posouvat. Vrátil mi chuť se sebou něco dělat a nevzdat to. Jestli hledáte trenéra, který bude k něčemu, oslovte Martina. Dá vám zabrat, ale máte ze sebe skvělý pocit. Je vstřícný, přátelský, je s ním sranda, sestaví jídelníček na míru a umí skvěle motivovat a podpořit. Zároveň oceňuji jeho zápal do dalšího vzdělávání a zkoušení nových metod, takže můžu jedině doporučit.

Michal Unar

Eliška Tichá

“Má spousty pochopení a vše se s ním dá domluvit dle potřeby

Dlouho jsem přemýšlela o fitness trenérovi. Styděla jsem se jít sama do fitka a cvičit bez speciálního dohledu. Na internetových stránkách jsem objevila Martina,který se zdál být sympatický. Vzhledem k mým směnam byl i časově flexibilní, má spousty pochopení a vše se s ním dá domluvit dle potřeby. Martin ukáže vše potřebné do začátku, správné cviky a držení těla. Poradí a v případě zájmu sestaví i jídelníček. Nejen že je Martin vstřícný, ale je i přátelský a snaží se, aby trénink člověka bavil.
Pravidelná analýza těla dokáže člověka namotivovat a hnát ho kupředu. Určitě nelituji,že jsem se rozhodla pro osobní trénink právě s Martinem a ani vy nebudete litovat.

Anonymní klient

Přeměna klienta - Kristýna Hůlková

Po čtyřiceti lekcích můžu říct, že jsem si nemohl vybrat lépe

K Martinovi jsem se přihlásil jako úplný nováček, který nikdy silově necvičil a poprvé jsem šel do fitka až na tuto první hodinu. Po čtyřiceti lekcích můžu říct, že jsem si nemohl vybrat lépe. Základem je individuální přístup, díky kterému Martin sestavuje lekce tak, aby mě to bavilo a posouval jsem se dál. Při cvičení mi ihned dává zpětnou vazbu, upravuje zátěž, zaměřujeme se i na partie, které bych jinak přeskočil při honbě za efektem, strečink nevyjímaje. A to všechno s kamarádským přístupem, díky čemuž je to (při pauzách) relax. Vyrýsoval jsem se, přibírám svalovou hmotu a naučil jsem se cvičit správně, takže bych mohl pokračovat i sám. S Martinem je to ale větší zábava, takže doporučuji lekce s ním, pokud začínáte, jako jsem začínal já, nebo chcete cvičit se sparing partnerem, kterého jeho práce baví.

Vojta Vávra

Martina Lochmanová

Přestaly mě bolet záda zpevnila jsem se”

S Martinem jsem začala cvičit minulý rok (2019). Konečně pod drobnohledem. Přestaly mě bolet záda zpevnila jsem se  a dozvěděla spousty praktických rad ohledně zdravé výživy. Nikomu nic nevnucuje, každý si z toho odnese co potřebuje. Určitě se k němu pred létem vrátím. Nyní chodí k Martinovi můj syn. Martina doporučuji všem, kdo opravdu ví že musí se sebou něco dělat 💪👍

„Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout“

Rozhodla jsem se kontaktovat Martina poté, co jsem objevila na internetu náhodou jeho stránky, ke kterým jsem se každý den stále dokola a dokola vracela, pročítala články a rady, ale stále nevěděla co se sebou. Když jsem totiž chtěla svou stravu přesměrovat do zdravé dráhy, zjistila jsem, že jím stále jen zeleninu a jogurty.

Měla jsem hlad i zažívací potíže a rychle jsem tyhle svoje snahy vzdávala. Oslovila jsem Martina s tím, že bych chtěla poradit, jak se naučit zdravě stravovat a domluvili jsme se i na váhovém úbytku (což by mělo jít ruku v ruce).

Myslela jsem si, že nepotřebuji moc zhubnout. Teď po absolvování programu s Martinem v roli poradce musím říct, že jsem se spletla. Nejen, že jsem potřebovala zhubnout, ale hlavně jsem se potřebovala cítit přesně takhle bezvadně. Mám sama skvělý pocit z úbytku centimetrů, skvělý pocit mám ale i díky reakcím okolí a partnera, který mi teď neustále říká, jak mi to sluší. A to se poslouchá moc hezky.

Martin mě naučil, jak vařit efektivně, abych nestrávila v kuchyni spoustu času. Naučil mě, jak kombinovat správné potraviny tak, abych neměla hlad a nevařila jen zeleninu, která sama zdravé stravování nespasí. Naučil mě „fígle“, aby mě nepřepadaly chutě na sladké a ještě spoustu dalšího. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a objednala se na první konzultaci, žije se mi teď mnohem lehčeji.

Chtěla bych tímto Martinovi moc poděkovat za spolupráci, která ale i po absolvování tříměsíčního programu stále nekončí…

Lucie Matzkeová

Ing. arch., MgA. Aleš Valášek

scénograf a výtvarník kostýmů,
architekt

„Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy“

Na cvičení jsem neměl nikdy čas a bylo to na mé postavě čím dál tím víc vidět. Cvičil jsem 2,5 roku sám a nikam to nevedlo. Často jsem slýchal od přátel, že pouhé cvičení nestačí a že klíčem k úspěchu je ze 70 % správná strava, a tak jsem v prosinci 2016 kontaktoval trenéra Patrika Krause, který mi doporučil také výživového poradce Martina Jungmanna. Martin mi sestavil jídelníček na míru a s Patrikem jsme začali cvičit úplně jinak, než jsem byl zvyklý.

Obával jsem se, že správný jídelníček bude obsahovat pouze samé drahé a exkluzivní potraviny, ale opak byl pravdou. Začal jsem si sám vařit. Hlady jsem nikdy netrpěl, naopak jím víc jak před tím a za potraviny neskutečně ušetřím. S Patrikem jsme po konzultaci zařadili cardio, HIIT cardio a strečink před a po každém tréninku, protože moje svaly byly velmi zkrácené. Mám pevnou vůli, sním cokoliv a poslouchám Martina i Patrika na 100% a dělám a jím to, co mi poradí, protože by jinak celá snaha a práce neměly smysl. Překvapilo mě, že na konci každého měsíce byly vidět markantní pokroky a fyzické změny postavy. Dnes už na tréninku dobíjím energii a i když jsou fyzicky náročné, tak se po každém tréninku cítím skvěle. Zlepšila se mi také pohyblivost.

Dnes po 4 měsících spolupráce, jsem velice spokojený. Fyzických změn si všimli i lidé z mého okolí, cítím se skvěle, zvedlo se mi sebevědomí a už se nestydím sundat si triko a jít si zaplavat do bazénu . S oběma spolupracuji dál. Vědí, co dělají, a pokud se chcete změnit, tak Vám Patrika a Martina můžu vřele doporučit! … a pamatujte, že správné stravování a kvalitní trénink jsou nutné, pokud chcete dosáhnout nějaké změny postavy.

Průběžné Alešovi výsledky

„Při hubnutí, se nelze orientovat jenom podle hmotnosti a řídit se ručičkou na váze“

Jmenuji se Sáva Klobušická, přes týden pracuji jako vychovatelka ve školní družině a asistentka u autistického chlapce, o víkendech pak zpívám s orchestrem.

Zdravým životním stylem se intenzivněji zabývám již několik let, avšak jsem stále bojovala s lehkou nadváhou a i přesto, že pravidelně sportuji, váha se nechtěla pohnout dolů.

V květnu 2015 (začátek spolupráce 26. 5. 2015) jsem se rozhodla pro důslednější změnu zdravé životosprávy, a proto jsem vyhledala odbornou pomoc u výživového specialisty pana Martina Jungmanna a osobního fitness trenéra pana Patrika Krause.

Naučila jsem se díky nim poskládat svůj jídelníček, aby mému tělu nic nechybělo. Už vím, že člověk může přibírat na hmotnosti nejen špatnou skladbou jídla, ale i nedostatečným množstvím. Nyní více přemýšlím nad tím, co jím. Při svém aktivním životě chci svému tělu dodat veškeré živiny, protože si to zaslouží. Zároveň jsem zjistila, že při hubnutí, se nelze orientovat jenom podle hmotnosti a řídit se „ručičkou na váze“, protože svalová hmota má daleko vyšší hustotu než tuková tkáň. Proto, ačkoli jsem prozatím lehčí jen o pár kilo, mám důvod k úsměvu, protože s každým kilogramem zmizelého tuku, ubyly centimetry v pase a přibyla svalová hmota. Cítím se lépe, jsem v lepší kondici, mám vyšší sebevědomí, dávám si nové cíle a s nadšením pokračuji po nové cestě dál…

Každému, kdo se rozhodne svůj život změnit, ať už ze zdravotních důvodů, nebo jen pro lepší pocit ze sebe samého, bych doporučila spolupráci se zmíněnými odborníky, ať na boj nejste sami a cestu ke svému vysněnému cíli máte kratší. Přeji Vám hodně štěstí :-).

Sáva Klobušická

Veronika Kadlecová

„Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů“

Ahoj, já jsem Veronika Kadlecová a pracuji jako prodavačka a u toho studuji VŠ.
Než jsem se setkala s Martinem Jungmannem, tak jsem stravu moc neřešila. Pracuji na 12ti hodinové směny a do toho se ve volném čase věnuji škole a psům. Zápasím s časem, tak jsem vařila jídla, která jsem si mohla ohřívat pár dní, nebo jsem to občas řešila polotovary.

Mojí velkou motivací bylo zhubnout do svatebních šatů, když jsem zkoušela diety sama, tak se mi nedařilo. Měla jsem hlad a brzy jsem to vzdávala. Oslovila jsem Martina, který mi sestavil jídelníček, celý plán mi skvěle vysvětlil.

Spolupracujeme spolu zhruba 6 měsíců a nyní mám dole již 13kg (začátek spolupráce 18.2.2015). Na rady Martina jsem začala chodit do práce pěšky, cítím se skvěle a do kopců už se nezadýchávám. Netrápí mě chutě, nafouklé břicho, pocit hladu. Změnu ve svém jídelníčku již neberu jako dietu, která jednou skončí a já se budu moct zase „nadlábnout“, ale změnu mého životního stylu. Mám před sebou ještě kus práce, ale každý týden vidím nové a nové výsledky.

Spolupráci s Martinem vřele doporučuji. Mně osobně nejvíce zaujal svým osobním přístupem, sympatickým jednáním, okamžitou reakcí na mé problémy a hlavně jsem se před ním nestyděla mluvit o své váze a o tom jak jsem na tom byla předtím. Takže pokud toužíte zhubnout, poradit se stravováním nebo se chcete „jen“ cítit lépe, tak Martina neváhejte oslovit.

„Určitě bych Vám neradil “šetřit“ na svém zdraví“

Myslím si, že můj životní styl do doby kdy jsem se rozhodl jít za Martinem, nebyl úplně špatný. Dobrý rozhodně také ne. Sportoval jsem pravidelně, avšak moje strava byla absolutně nedostačující, i když jsem si myslel, že toho jím hodně. Chtěl jsem začít žít zdravým životním stylem a zlepšit si problémy s astmatem.

Po úvodním zvážení jsem zjistil, že na tom nejsem nejhůř, avšak bylo co zlepšovat. Hlavně nabrat nějaké to kilo. Martin mi vytvořil týdenní jídelníček, ze kterého jsem čerpal nové recepty a seznamoval se s novými druhy potravin. Objevil jsem odlehlý svět supermarketů, začal chodit do zdravé výživy a přestal tolik řešit cenu potravin.

Teď už jsem zhruba 3 měsíce na zdravější stravě (začátek spolupráce 25. 5. 2015). Neříkám, že člověk sem tam neujede na nějaké svíčkové, ale tělo si s tím poradí daleko lépe, než předtím. Cítím se určitě lépe, než dříve. Nejsem tolik unavený, i můj problém s astmatem se zlepšil (pořádně to budu moci posoudit, až v zimních měsících).

Určitě bych Vám neradil “šetřit“ na svém zdraví. Možná člověk ušetří pár stovek měsíčně, ale časem tělo ukáže, že to není dobře v podobě nějaké nemoci a člověk poté za léky dá spoustu “ušetřených“ peněz. Rozhodně nelituji peněz, které jsem za to utratil. Jelikož změna jídelníčku = změna životního stylu a rozhodně ne k horšímu.

Jakub Macháček

0
    0
    Košík
    Váš košík je prázdnýZpátky k nákupu